Kierownik Projektu – woj. mazowieckie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie

Grupa Polmlek - Mleczny Lider Innowacji (www.polmlek.com) to trzecia pod względem wielkości sprzedaży firma z branży mleczarskiej w Polsce, zatrudniająca ponad 3000 pracowników. W skład Grupy Polmlek wchodzi 12 zakładów, produkujących cały przekrój asortymentu nabiałowego m.in. sery, sery topione, twarogi, śmietany, jogurty, masła, mleko UHT, mleko w proszku, desery mleczne i inne. 1 października 2015 r. portfolio Grupy Polmlek poszerzyło się dodatkowo o soki, nektary i napoje znanych polskich marek Fortuna, Garden, Pysio i Sonda. W związku z rozwojem Grupa Polmlek aktualnie poszukuje kandydatów/-ki na stanowisko:

Kierownik Projektu (kod ref.: KPR/06/22)

Opis stanowiska:

  • Kompleksowe prowadzenie budowlanych projektów inwestycyjnych w zakładach produkcyjnych Grupy Polmlek,
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej niezbędnej do realizacji procesu inwestycji,
  • Współuczestniczenie w procesie postępowań przetargowych, ofertowania i negocjacjach,
  • Przygotowanie budżetów, porównanie ofert, opiniowanie załączników technicznych, przygotowywanie umów z wykonawcami,
  • Koordynacja prac w trakcie budowy, prowadzenie odbiorów prac, przekazywanie obiektu do użytkowania, nadzór nad dokumentacją projektu, pełnienie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego,
  • Prowadzenie i nadzór nad realizacją usterek odbiorowych i gwarancyjnych,
  • Utrzymywanie terminowości oddawanych etapów budowy oraz właściwej jakości wykonania, rozliczanie inwestycji,
  • Raportowanie i aktualizowanie informacji dotyczących statusu projektów.

Nasze wymagania:

  • Aktualne uprawnienia budowlane do wykonywania funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • Doświadczenie we współpracy z wykonawcami i dostawcami,
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • Umiejętność przygotowywania przedmiarów i kosztorysów uproszczonych,
  • Umiejętność czytania dokumentacji techniczno-budowlanej,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz min. podstawowa znajomość programu AutoCad,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów w teren planowanych inwestycji.

Oferujemy:

  • Pracę w warunkach stale rozwijających się zakładów renomowanej Grupy Polmlek,
  • Umowę o pracę,
  • Pracę na samodzielnym stanowisku, dającą możliwość szerokiego rozwoju zawodowego,
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
  • Narzędzia pracy: służbowy laptop, telefon, samochód.

Oferty zawierające CV i list motywacyjny wraz z kodem ref. KPR/06/22 oraz klauzulą o ochronie danych osobowych wraz z oświadczeniem następującej treści: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez Fortuna Sp. z o.o. wchodzącą w skład Grupy Polmlek, ul. Hoża 51, 00-681 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji”  prosimy kierować w ciągu 14  dni od daty ukazania się ogłoszenia https://polmlek.com/kariera/. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.