AUTOMATYK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU – Lidzbark Warmiński

POLMLEK  Sp. z o.o. Zakład Mleczarski w Lidzbarku Warmińskim, producent wyrobów mleczarskich należący do GRUPY POLMLEK – Mlecznego Lidera Innowacji – www.polmlek.com
w chwili obecnej poszukuje kandydata na stanowisko:

AUTOMATYK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU
Miejsce pracy:  Lidzbark Warmiński woj. Warmińsko-Mazurskie

Opis stanowiska:

  • Bieżące naprawy maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • Rozwiązywanie problemów w sytuacjach awaryjnych;
  • Dążenie do zapobiegania awariom;
  • Przeglądy maszyn i urządzeń, prace prewencyjne, prace konserwacyjne;
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne;
  • Zapewnienie i utrzymanie bezpiecznych warunków pracy;

Wymagania:

  • Wykształcenie – preferowany kierunek mechatronika, elektromechanika;
  • Umiejętność modyfikacji i programowania maszyn produkcyjnych opartych na sterownikach PLC Siemens będzie dodatkowym atutem;
  • Doświadczenie w dziale technicznym w firmie produkcyjnej mile widziane;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Zdolności manualne;
  • Dokładność;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole;
  • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia zawodowego w branży mleczarskiej;
  • Otwartość pracodawcy na pomysły i nowe rozwiązania;
  • Nagrody pieniężne za wdrożone pomysły;
  • Możliwość bezpłatnego dojazdu busem na trasach:

Olsztyn – Lidzbark Warmiński
Bartoszyce – Górowo Iławeckie – Lidzbark Warmiński

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swojego CV i listu motywacyjnego na adres:

POLMLEK Sp. z o.o. Zakład Mleczarski
ul. Topolowa 1
11-100 Lidzbark Warmiński
KADRY

lub poprzez przycisk „APLIKUJ”.

CV powinno zawierać klauzulę o ochronie danych osobowych„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polmlek Sp. z o.o., ul. Modlińska 310/312, 03-152 Warszawa w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Dodatkowa zgoda na inne rekrutacje w przyszłości:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polmlek Sp. z o.o., ul. Modlińska 310/312, 03-152 Warszawa,  w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Poniżej znajdziesz informacje z którymi powinien zapoznać się każdy Kandydat aplikujący na powyższe stanowisko:

Uprzejmieinformujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.