Magazynier – Raciąż

POLMLEK RACIĄŻ SP. Z O.O. to zakład produkcyjny, specjalizujący się w produkcji twarogów, mleka UHT  oraz mleka w proszku, należący do Grupy Polmlek, trzeciej pod względem wielkości sprzedaży firma z branży mleczarskiej w Polsce.  Poszukujemy kandydatów/-tki na stanowisko: MAGAZYNIER Miejsce pracy: Raciąż (woj. mazowieckie)                                   Główne zadania:
 1. Organizowanie prawidłowej i sprawnej pracy magazynów.
 2. Nadzór nad prawidłową rotacją towarów w magazynie.
 3. Prawidłowe prowadzenie rejestrów oraz ewidencji towarów.
 4. Terminowy załadunek i rozładunek środków transportowych.
 5. Przestrzeganie zasad dokumentacji i jej obiegu , ze szczególnym dopilnowaniem spraw związanych z przyjęciem i wydawaniem towarów .
                                   Wymagania:
 1. Wykształcenie średnie .
 2. Mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku
 3. Samodzielność
                                        Oferujemy:
 1. Umowę o pracę w rozwijającej się firmie
 2. Możliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzania wiedzy i umiejętności poprzez udział w szkoleniach i realizowanych projektach
 3. Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego i umiejętności .
  Oferty zawierające CV i list motywacyjny wraz z kodem ref. KPPR/10/23 oraz klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy kierować w ciągu 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia na adres: kadry.raciaz@polmlek.com lub POLMLEK Raciąż  Spółka z o.o., Ul. Zawoda  48, 09-140  Raciąż, tel. kontaktowy :  (023) 6791145-8 wew. 247.  Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.