Automatyk – Maków Mazowiecki

Mazowiecka Spółka Mleczarska S.A. ul. Przasnyska 89, 06-200 Maków Mazowiecki
poszukuje kandydata na stanowisko:

AUTOMATYK
Miejsce pracy: Zakład Produkcyjny w  Makowie Mazowieckim

Główne zadania:

  • Prowadzenie prac montażowych instalacji elektrycznych, szaf sterowniczych i rozdzielnic.
  • Wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacja oraz naprawa instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych.
  • Przeprowadzanie konserwacji oraz napraw układów automatyki.
  • Wykonywanie pomiarów, rozruchów po montażu i naprawie instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych.
  • Bieżące i prewencyjne utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń
  • Zapewnienie prawidłowości działania linii produkcyjnych pod względem automatyki i elektryki
  • Analiza awarii i wprowadzanie ulepszeń.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne z zakresu automatyki, elektroniki, elektryki lub pokrewne
  • Znajomość i umiejętność diagnozowania/programowania sterowników klasy Siemens (S7-300,400)
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • Umiejętność odnajdowania przyczyn zaistniałych problemów
  • Samodzielność

Oferujemy:

  • Atrakcyjną i kreatywną pracę w rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzania wiedzy i umiejętności poprzez udział w szkoleniach i realizowanych projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swojego CV i listu motywacyjnego na adres:

Mazowiecka Spółka Mleczarska S.A.
ul. Przasnyska 89
06-200 Maków Mazowiecki
KADRY

lub poprzez przycisk „APLIKUJ”

CV powinnozawierać klauzulę o ochronie danych osobowych„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moichdanych osobowych przez Mazowiecką Spółkę Mleczarską S.A., ul. Przasnyska 89, 06-200Maków Mazowiecki, w celuprowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Dodatkowa zgoda na inne rekrutacje w przyszłości:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przezMazowiecką Spółkę Mleczarską S.A., ul. Przasnyska 89, 06-200 Maków Mazowiecki, w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Poniżej znajdziesz informacje z którymi powinien zapoznać się każdy Kandydat aplikujący na powyższe stanowisko:

Zasady przetwarzania danych osobowych przez MSM S.A.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.