Laborant w zakładzie mleczarskim – Maków Mazowiecki

Mazowiecka Spółka Mleczarska S.A. poszukuje kandydata na stanowisko:

LABORANT   W ZAKŁADZIE MLECZARSKIM
Miejsce pracy: Zakład Produkcyjny w Makowie Mazowieckim

Główne zadania:

  •  pobieranie próbek i wykonywanie bieżących analiz laboratoryjnych
  •  koordynacja i nadzór wykonania harmonogramu badań surowców,  półproduktów i wyrobów gotowych
  •  opracowywanie wyników przeprowadzonych badań i ewidencji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność analitycznego myślenia.
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Atrakcyjną i kreatywną pracę w rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzania wiedzy i umiejętności poprzez udział w szkoleniach i realizowanych projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego i umiejętności

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swojego CV i listu motywacyjnego na adres:

Mazowiecka Spółka Mleczarska S.A.
ul. Przasnyska 89
06-200 Maków Mazowiecki
KADRY

lub poprzez przycisk „APLIKUJ”

CV powinno zawierać klauzulę o ochronie danych osobowych„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mazowiecką Spółkę Mleczarską S.A., ul. Przasnyska 89, 06-200 Maków Mazowiecki, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Dodatkowa zgoda na inne rekrutacje w przyszłości:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mazowiecką Spółkę  Mleczarską S.A., ul. Przasnyska 89, 06-200 Maków Mazowiecki, w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Poniżej znajdziesz informacje z którymi powinien zapoznać się każdy Kandydat aplikujący na powyższe stanowisko:

Zasady przetwarzania danych osobowych przez MSM S.A.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.