Zastępca kierownika laboratorium – Gościno

Polmlek Mleczarnia Gościno sp. z o.o. to nowoczesny zakład produkcyjny, który przetwarza 9 mln ton mleka miesięcznie i zatrudnia ponad 100 osób. Zakład specjalizuje się w produkcji sera typu mozzarella oraz salami i należy do Grupy Polmlek. To trzecia pod względem wielkości sprzedaży firma z branży mleczarskiej w Polsce. W związku z dalszym rozwojem struktur organizacyjnych MLECZARNIA GOŚCINO SP. ZO.O aktualnie poszukuje kandydatów/-tki na stanowisko:

Zastępca Kierownika Laboratorium

 (miejsce pracy: Gościno)

Zakres zadań:

  • zarządzanie, planowanie  i koordynowanie pracy podległego zespołu;
  • nadzór i prowadzenie czynności laboratoryjnych w zakresie analiz fizyko-chemicznych oraz mikrobiologicznych;
  • rutynowa kontrola jakości surowców, półproduktów, produktów, zwalnianie wyrobów na rynek;
  • zarządzanie niezbędnymi badaniami produktów;
  • nadzór nad badaniami zlecanymi do zewnętrznych laboratoriów;
  • wdrażanie nowych technik i metod analitycznych;
  • uczestniczenie w kontrolach wewnętrznych higienicznych i jakościowych,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z obszaru nauk o żywności oraz z zakresu zarządzania jakością;
  •  doświadczenie w zarządzaniu Laboratorium;
  • znajomość systemów zarządzania takich jak: ISO 9001, ISO 22000, BRC;
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;
  • mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego;
  • znajomość przepisów prawa dotyczącego branży spożywczej;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie w branży mleczarskiej;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji oraz dodatkowe nagrody uzależnione od jakości wykonywanej pracy oraz osiąganych rezultatów
  • Wsparcie przy wdrożeniu, odpowiedni czas szkoleniowy dostosowany indywidualnie w zależności od doświadczenia aplikującego.
  • Pakiet socjalny, w tym zniżki do wypoczynku w hotelach Grupy Polmlek
  • Systemy motywacyjne
  • Możliwość rozwoju w strukturach Grupy Polmlek

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swojego CV i listu motywacyjnego na adres:

praca@polmlek.com lub:

Mleczarnia Gościno Sp. z o.o.
ul. Lipowa 15
78-120 Gościno
KADRY

lub poprzez przycisk „APLIKUJ”

Numer kontaktowy: 668 884 156

CV powinno zawierać kod referencyjny oraz klauzulę o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mleczarnię Gościno Sp. z o.o., ul. Hoża 51, 00-681 Warszawa, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Dodatkowa zgoda na inne rekrutacje w przyszłości:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mleczarnię Gościno Sp. z o.o., ul. Hoża 51,00-681 Warszawa, w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.”