Pełnomocnik ds. Jakości – Gościno

Polmlek Mleczarnia Gościno sp. z o.o. to nowoczesny zakład produkcyjny, który przetwarza 9 mln ton mleka miesięcznie i zatrudnia ponad 100 osób. Zakład specjalizuje się w produkcji sera typu mozzarella oraz salami i należy do Grupy Polmlek. To trzecia pod względem wielkości sprzedaży firma z branży mleczarskiej w Polsce. W związku z dalszym rozwojem struktur organizacyjnych MLECZARNIA GOŚCINO SP. ZO.O aktualnie poszukuje kandydatów/-tki na stanowisko:

Pełnomocnik ds. Jakości

 (miejsce pracy: Gościno)

Zakres zadań:

  • Nadzór nad certyfikacją wdrożonych systemów (ISO, HACCP) oraz obowiązującymi przepisami Krajowymi i Unijnymi,
  • Projektowanie i nadzorowanie wdrażania systemu zapewnienia jakości,
  • Opiniowanie rozwiązań technologicznych i organizacyjnych związanych z wdrażaniem
    i funkcjonowaniem systemu jakości,
  • Nadzór nad funkcjonowaniem laboratoriów produkcyjnych działu kontroli jakości firmy,
  • Współpraca z kontrolującymi jednostkami zewnętrznymi (WIJHARS, PIW),

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu technologii żywności lub z zakresu zarządzania jakością,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej,
  • Znajomość systemów zarządzania jakością (zgodnie ze standardami ISO, BRC),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Umiejętności analityczne,
  • Mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego,
  • Znajomość przepisów prawa dotyczącego branży spożywczej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji + premia
  • Pakiet socjalny
  • Niezbędne narzędzia potrzebne do wykonywania obowiązków
  • Systemy motywacyjne (m.in. konkursy z nagrodami pieniężnymi)
  • Możliwość rozwoju w strukturach Grupy Polmlek

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swojego CV i listu motywacyjnego na adres:

praca@polmlek.com

lub

Mleczarnia Gościno Sp. z o.o.
ul. Lipowa 15
78-120 Gościno
KADRY

Numer kontaktowy: 668 884 156

CV powinno zawierać kod referencyjny oraz klauzulę o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mleczarnię Gościno Sp. z o.o., ul. Hoża 51, 00-681 Warszawa, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Dodatkowa zgoda na inne rekrutacje w przyszłości:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mleczarnię Gościno Sp. z o.o., ul. Hoża 51,00-681 Warszawa, w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.”