Biuro Obsługi Klienta

Kierownik Biura Obsługi Klienta
Małgorzata Kowalska
kom.: +48 666 884 918 
malgorzata.kowalska@grupapolmlek.com

Dział Obsługi Klienta
fax BOK: +48 23 682 10 79

Starszy Specjalista ds. Obsługi Klienta
Katarzyna Pazdrąg
kom.: +48 694 430 307
katarzyna.pazdrag@grupapolmlek.com

Specjalista ds. Obsługi Klienta
Aneta Siemek
kom.: +48 602 147 472
aneta.siemek@grupapolmlek.com

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta
Renata Napiórkowska
kom.: +48 668 014 214
renata.napiorkowska@grupapolmlek.com

Specjalista ds. Obsługi Klienta
Helena Karkowska
kom.: +48 795 114 404
helena.karkowska@grupapolmlek.com

Specjalista ds. Obsługi Klienta
Aldona Jakubowska
kom.: +48 725 010 241
aldona.jakubowska@grupapolmlek.com

Specjalista ds. Obsługi Klienta
Dorota Pecko
kom.: +48 606 696 006
dorota.pecko@grupapolmlek.com

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta
Anna Mitkowska
kom.: +48 882 093 361
anna.mitkowska@grupapolmlek.com

Dział Obsługi Klienta – Zakłady Produkcyjne 

POLMLEK Sp. z o.o.
ul. Topolowa 1
11-100 Lidzbark Warmiński
Spec. ds. Obsługi Klienta
Katarzyna Pazdrąg
kom.: +48 694 430 307
k.pazdrag@grupapolmlek.com

POLMLEK Grudziądz Sp. z o. o.
ul. Magazynowa 8
86-300 Grudziądz
Specjalista ds. sprzedaży
Barbara Haber
kom.: +48 666 827 965
barbara.haber@polmlekgrudziadz.pl

POLMLEK Raciąż Sp. z o.o.
ul. Zawoda 48
09-140 Raciąż 
Specjalista ds. sprzedaży
Aneta Bielska
kom.: +48 728 310 609
a.bielska@polmlek.com

Mazowiecka Spółka Mleczarska S.A.
ul. Przasnyska 89
06-200 Maków Mazowiecki
tel. 29 7173700
fax 29 7173701
sekretariat@msmsa.pl

MLEKO Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 4
27-300 Lipsko
Kierownik Działu Handlu
Radosław Gozdur
kom.: +48/37 80 139
kom.: +48 602 141 309
mleko.handel@polmlek.com