Biuro Obsługi Klienta

Kierownik Biura Obsługi Klienta
Małgorzata Kowalska
kom.: +48 666 884 918 
malgorzata.kowalska@grupapolmlek.com

Dział Obsługi Klienta
fax BOK: +48 23 682 10 79

Starszy Specjalista ds. Obsługi Klienta
Katarzyna Kinowska
kom.: +48 694 430 307
katarzyna.kinowska@grupapolmlek.com

Specjalista ds. Obsługi Klienta
Aneta Siemek
kom.: +48 602 147 472
aneta.siemek@grupapolmlek.com

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta
Alicja Wójcik
kom.: +48 668 014 214
alicja.wojcik@grupapolmlek.com

Specjalista ds. Obsługi Klienta
Helena Karkowska
kom.: +48 795 114 404
helena.karkowska@grupapolmlek.com

Specjalista ds. Obsługi Klienta
Katarzyna Kowalska
kom.: +48 725 010 241
katarzyna.kowalska@grupapolmlek.com

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta
Monika Kołakowska
kom.: +48 728 417 959
monika.kolakowska@grupapolmlek.com

Specjalista ds. Obsługi Klienta
Dorota Pecko
kom.: +48 606 696 006
dorota.pecko@grupapolmlek.com

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta
Anna Mitkowska
kom.: +48 882 093 361
anna.mitkowska@grupapolmlek.com

Dział Obsługi Klienta – Zakłady Produkcyjne 

POLMLEK Sp. z o.o.
ul. Topolowa 1
11-100 Lidzbark Warmiński
Starszy Spec. ds. Obsługi Klienta
Katarzyna Kinowska
kom.: +48 694 430 307
k.kinowska@grupapolmlek.com

Mazowiecka Spółka Mleczarska S.A.
ul. Przasnyska 89
06-200 Maków Mazowiecki
Sekretariat
Małgorzata Sopuch
kom.: +48 29 717 37 00
sekretariat@msmsa.pl

PHZ „Lacpol” Sp. z o.o.
Zakład Mleczarski w Wolsztynie

ul. Żeromskiego 16
64-200 Wolsztyn
tel.: +48 519 460 736
handel.wolsztyn@lacpol.pl

PHZ „Lacpol” Sp. z o.o.
Zakład w Murowanej Goślinie

ul. Przemysłowa 12
62-095 Murowana Goślina
tel.: +48 61 812 23 21
magdalena.januchowska@lacpol.pl

Polmlek Grudziądz Oddział w Warlubiu
ul. Bąkowska 34
86-160 Warlubie
tel.: +48 52 33 260 85
kontakt@jagr.com.pl

POLMLEK Grudziądz Sp. z o. o.
ul. Magazynowa 8
86-300 Grudziądz
Specjalista ds. sprzedaży
Barbara Haber
kom.: +48 666 827 965
barbara.haber@polmlekgrudziadz.pl

MLEKO Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 4
27-300 Lipsko
Kierownik Działu Handlu
Radosław Gozdur
kom.: +48 602 141 309
mleko.handel@polmlek.com

PHZ „Lacpol” Sp. z o.o.
Zakład Mleczarski w Zalesiu

Zalesie 2
89-400 Zalesie
tel.: +48 52 388 24 51
handel.zalesie@lacpol.pl

PHZ „Lacpol” Sp. z o.o.
Zakład w Gdyni

ul. Polska 15
81-969 Gdynia
tel.: +48 58 620 21 91
gdynia@lacpol.pl

POLMLEK Raciąż Sp. z o.o.
ul. Zawoda 48
09-140 Raciąż 
Specjalista ds. sprzedaży
Aneta Bielska
kom.: +48 728 310 609
a.bielska@polmlek.com

PHZ „Lacpol” Sp. z o.o.
Zakład Mleczarski w Piotrkowie Kujawskim

ul. Dworcowa 28
88-230 Piotrków Kujawski
tel.: + 48 54 285 53 30
sekretariat.piotrków@lacpol.pl

PHZ „Lacpol” Sp. z o.o.
Zakład Mleczarski w Tarnowie

ul. Dąbrowskiego 46
33-100 Tarnów
tel.: +48 14 621 08 51 w. 24, 64
handel.tarnow@lacpol.pl

Ceko Sp. z o.o.
Goliszew 3A
62-817 Żelazków
tel.: +48 627 691 993
kontakt@ceko.pl