Handel tradycyjny

Krajowy Kierownik Sprzedaży (południe)
Region: 2, 4, 5
Tomasz Janusik
kom.: +48 694 475 014
tomasz.janusik@grupapolmlek.com

 

Krajowy Kierownik Sprzedaży (północ)
Region: 1, 3, 6
Marcin Śmiech
kom.: +48 725 012 408
marcin.smiech@grupapolmlek.com

REGION 1

Regionalny Kierownik ds. Kluczowych Klientów
Artur Filipek
kom.: +48 600 304 877
artur.filipek@grupapolmlek.com

Regionalny Kierownik ds. Dystrybucji
Monika Piechowska
kom.: +48 725 012 834
monika.piechowska@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy 
Grażyna Hryciak
kom.: +48 604 549 191 
grazyna.hryciak@ grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Alicja Skonieczna
kom.: +48 725 012 148
alicja.skonieczna@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Katarzyna Popławska
kom.: +48 600 304 921
katarzyna.poplawska@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Piotr Kuchta
kom.: +48 600 304 858
piotr.kuchta@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Marlena Orzechowska
kom.: +48 608 333 018
marlena.orzechowska@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy 
Ludwika Klepin
kom.: +48 604 549 194
ludwika.klepin@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Marta Załęska
kom.: +48 694 475 050
marta.zaleska@grupapolmlek.com

REGION 2

Regionalny Kierownik  ds. Kluczowych Klientów
Mateusz Grześkowiak
kom.: +48 600 304 862
mateusz.grzeskowiak@grupapolmlek.com

Regionalny Kierownik  ds. Dystrybucji
Mikołaj Misiak
kom.: +48 728 413 467
mikolaj.misiak@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Grzegorz Graczyk
kom.: +48 694 475 008
grzegorz.graczyk@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Karolina Wolska
kom.: +48 605 970 363
karolina.wolska@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Anna Wosińska
kom.: +48 604 500 015
anna.wosinska@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Sebastian Górczyński
kom.: +48 600 304 861
sebastian.gorczynski@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Bogusław Gładki
kom.: +48 606 696 039
boguslaw.gladki@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Kamil Lewandowski
kom.: +48 608 333 033
kamil.lewanowski@grupapolmlek.com

REGION 3

Regionalny Kierownik ds. Kluczowych Klientów
Artur Wasilewski
kom.: +48 728 314 857
artur.wasilewski@grupapolmlek.com

Młodszy Regionalny Kierownik ds. Dystrybucji
Mateusz Deptuła
kom. +48 695 660 484
mateusz.deptula@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Dariusz Rycerski
kom.: +48 600 304 869
dariusz.rycerski@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Igor Wojdyna
kom.: +48 795 539 682
igor.wojdyna@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Piotr Miłkowski
kom.:+48 600 304 966
piotr.milkowski@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Michał Gęsicki
kom. +48 604 549 197
michal.gesicki@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Hubert Heronimek
kom.: +48 604 549 197
hubert.heronimek@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Damian Gałązka
kom.: +48 510 992 814
damian.galazka@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Martyna Kużdowicz
kom.: +48 600 304 976
martyna.kuzdowicz@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Cichowski Michał
kom.: +48 694 475 037
michal.cichowski@grupapolmlek.com

REGION 4

Regionalny Kierownik ds. Kluczowych Klientów
Jarosław Stopka
kom.: +48 723 142 522
jaroslaw.stopka@grupapolmlek.com

Regionalny Kierownik ds. Dystrybucji
Adam Czarnecki
kom.: +48 600 304 997
adam.czarnecki@ grupapolmlek.com

Młodszy Kierownik ds. Sieci Lokalnych
Piotr Krauz
kom.: +48 600 304 783
piotr.krauz@ grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Maciej Sikora
kom.: +48 668 388 221
maciej.sikora@ grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Aleksandra Rysiewicz
kom.: +48 600 304 986
aleksandra.rysiewicz@ grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Katarzyna Kalisz
kom.: +48 609 598 936
katarzyna.kalisz@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Michał Balicki
kom.: +48 694 475 039
michal.balicki@ grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Jacek Hołownia
kom.: +48 600 304 841
jacek.holownia@ grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Aleksandra Mazur
kom.: +48 668 388 286
aleksandra.mazur@grupapolmlek.com

REGION 5

Regionalny Kierownik ds. Kluczowych Klientów
Karolina Kotas
kom.: +48 608 333 011
karolina.kotas@ grupapolmlek.com

Regionalny Kierownik ds. Dystrybucji
Julia Rams
kom.: +48 695 660 395
julia.rams@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Arkadiusz Sukiennik
kom.: +48 608 333 036
arkadiusz.sukiennik@ fortuna.com.pl

Przedstawiciel Handlowy
Katarzyna Komel
kom.: +48 605 970 363 
katarzyna.komel@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Małgorzata Machniak
kom.: +48 600 304 984
malgorzata.machniak@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Marek Baranowski
kom.: +48 668 388 289
marek.baranowski@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Maksymilian Pyrek
kom.: +48 600 304 975
maksymilian.pyrek@ grupapolmlek.com

REGION 6

Regionalny Kierownik ds. Kluczowych Klientów
Tadeusz Piekarski
kom.: +48 664 425 029
tadeusz.piekarski@ grupapolmlek.com

Regionalny Kierownik ds. Dystrybucji
Krzysztof Wieczorek
kom.: +48 668 388 252
krzysztof.wieczorek@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Sylwia Wojdat
kom.: +48 695 660 352
sylwia.wojdat@ grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Monika Ferenc
kom.: +48 606 696 046
monika.ferenc@ grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Łukasz Sikorski
kom.: +48 728 314 850
lukasz.sikorski@ grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Andrzej Burtan
kom.: +48 695 660 278
andrzej.burtan@ grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Żaneta Sujewicz
kom.: +48 608 447 988
zaneta.sujewicz@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Łukasz Steinke
kom.: +48 795 555 187
lukasz.steinke@ grupapolmlek.com