Handel tradycyjny

 
Krajowy Kierownik Sprzedaży (południe) Region: 2, 4, 5 Tomasz Janusik kom.: +48 694 475 014 tomasz.janusik@grupapolmlek.com
Krajowy Kierownik Sprzedaży (północ) Region: 1, 3, 6 Marcin Śmiech kom.: +48 725 012 408 marcin.smiech@grupapolmlek.com  
      REGION 1
Regionalny Kierownik ds. Dystrybucji Monika Piechowska kom.: +48 725 012 834 monika.piechowska@ grupapolmlek.com Krajowy Kierownik Sprzedaży (północ) Marcin Śmiech kom.: +48 725 012 408 marcin.smiech@grupapolmlek.com Przedstawiciel Handlowy Wojciech Siedlar kom.: +48 604 549 194 wojciech.siedlar@ grupapolmlek.com
Przedstawiciel Handlowy Alicja Skonieczna kom.: +48 725 012 148 alicja.skonieczna@ grupapolmlek.com Przedstawiciel Handlowy  Grażyna Hryciak kom.: +48 604 549 191  grazyna.hryciak@ grupapolmlek.com Przedstawiciel Handlowy Marta Załęska kom.: +48 694475050 marta.zaleska@ grupapolmlek.com
Przedstawiciel Handlowy Katarzyna Popławska kom.: +48 600 304 921 katarzyna.poplawska@ grupapolmlek.com Przedstawiciel Handlowy Marlena Orzechowska kom.: +48 608 333 018 marlena.orzechowska@ grupapolmlek.com Przedstawiciel Handlowy Piotr Kuchta kom.: +48 600 304 858 piotr.kuchta@ grupapolmlek.com
REGION 2
Regionalny Kierownik  ds. Dystrybucji Mikołaj Misiak kom.: +48 728 413 467 mikolaj.misiak@ grupapolmlek.com Regionalny Kierownik ds. Kluczowych Klientów Mateusz Grześkowiak kom.: +48 600 304 862 mateusz.grzeskowiak@ grupapolmlek.com
Przedstawiciel Handlowy Grzegorz Graczyk kom.: +48 694 475 008 grzegorz.graczyk@ grupapolmlek.com Przedstawiciel Handlowy Anna Wosińska kom.: +48 604 500 015 anna.wosinska@ grupapolmlek.com Przedstawiciel Handlowy Bogusław Gładki kom.: +48 606 696 039 boguslaw.gladki@ grupapolmlek.com
Przedstawiciel Handlowy Karolina Wolska kom.: +48 605 970 363 karolina.wolska@ grupapolmlek.com Przedstawiciel Handlowy Sebastian Górczyński kom.: +48 600 304 861 sebastian.gorczynski@ grupapolmlek.com Przedstawiciel Handlowy Kamil Lewandowski kom.: +48 608 333 033 kamil.lewanowski@ grupapolmlek.com
  REGION 3
Regionalny Kierownik ds. Dystrybucji Rafał Jędrys kom.: +48 694 475 000 rafal.jedrys@ grupapolmlek.com  Regionalny Kierownik ds. kluczowych Klientów Artur Wasilewski kom.: +48 728 314 857 artur.wasilewski@ grupapolmlek.com Młodszy Regionalny Kierownik ds. Dystrybucji Mateusz Deptuła kom. +48 695 660 484 mateusz.deptula@ grupapolmlek.com
Przedstawiciel Handlowy Dariusz Rycerski kom.: +48 600 304 869 dariusz.rycerski@ grupapolmlek.com Przedstawiciel Handlowy Michał Gęsicki kom. +48 604 549 197 michal.gesicki@ grupapolmlek.com Przedstawiciel Handlowy Martyna Kużdowicz kom.: +48 600 304 976 martyna.kuzdowicz@ grupapolmlek.com
Przedstawiciel Handlowy Igor Wojdyna kom.: +48 795 539 682 hubert.heronimek@ grupapolmlek.com Przedstawiciel Handlowy Mateusz Papliński kom.: +48 692 451 288 mateusz.paplinski@ grupapolmlek.com Przedstawiciel Handlowy Cichowski Michał kom.: +48 694 475 037 michal.cichowski@ grupapolmlek.com
Przedstawiciel Handlowy Piotr Miłkowski kom.:+48 600 304 966 piotr.milkowski@ grupapolmlek.com Przedstawiciel Handlowy Hubert Heronimek kom.: +48 604 549 197 hubert.heronimek@ grupapolmlek.com  
REGION 4
Regionalny Kierownik ds. Kluczowych Klientów Jarosław Stopka kom.: +48 723 142 522 jaroslaw.stopka@ grupapolmlek.com Regionalny Kierownik ds. Dystrybucji Adam Czarnecki kom.: +48 600 304 997 adam.czarnecki@ grupapolmlek.com Młodszy Kierownik ds. Sieci Lokalnych Piotr Krauz kom.: +48 600 304 783 piotr.krauz@ grupapolmlek.com
Przedstawiciel Handlowy Maciej Sikora kom.: +48 668 388 221 wojciech.sokolnicki@ grupapolmlek.com Przedstawiciel Handlowy Katarzyna Kalisz kom.: +48 609 598 936 katarzyna.kalisz@grupapolmlek.com Przedstawiciel Handlowy Jacek Hołownia kom.: +48 600 304 841 jacek.holownia@ grupapolmlek.com
Przedstawiciel Handlowy Aleksandra Rysiewicz kom.: +48 600 304 986 aleksandra.rysiewicz@ grupapolmlek.com Przedstawiciel Handlowy Michał Balicki kom.: +48 694 475 039 michal.balicki@ grupapolmlek.com
REGION 5
Regionalny Kierownik ds. Kluczowych Klientów Karolina Kotas kom.: +48 608 333 011 karolina.kotas@ grupapolmlek.com Regionalny Kierownik ds. Dystrybucji Julia Rams kom.: +48 695 660 395 julia.rams@ grupapolmlek.com
Przedstawiciel Handlowy Daniel Rudaniecki kom.: 795 535 743 daniel.rudaniecki@grupapolmlek.com Przedstawiciel Handlowy Maksymilian Pyrek kom.: +48 600 304 975 maksymilian.pyrek@ grupapolmlek.com Przedstawiciel Handlowy Arkadiusz Sukiennik kom.: +48 608 333 036 arkadiusz.sukiennik@ fortuna.com.pl
Przedstawiciel Handlowy Kacper Roza kom.: +48 668 388 289 kacper.roza@grupapolmlek.com Przedstawiciel Handlowy Karolina Olkiewicz kom.: +48 605 970 363  karolina.olkiewicz@ grupapolmlek.com
REGION 6
Regionalny Kierownik ds. Kluczowych Klientów Piekarski Tadeusz kom. +48 664 425 029 tadeusz.piekarski@ grupapolmlek.com Regionalny Kierownik ds. Dystrybucji Krzysztof Wieczorek kom.: +48 668 388 252 krzysztof.wieczorek@ grupapolmlek.com
Przedstawiciel Handlowy Sylwia Wojdat kom.: 695 660 352 sylwia.wojdat@ grupapolmlek.com Przedstawiciel Handlowy Łukasz Sikorski kom.: +48 728 314 850 lukasz.sikorski@ grupapolmlek.com Przedstawiciel Handlowy Marta Wiecha kom.: +48 608 447 988 marta.wiecha@ grupapolmlek.com
Przedstawiciel Handlowy Monika Ferenc kom.: +48 606 696 046 monika.ferenc@ grupapolmlek.com Przedstawiciel Handlowy Andrzej Burtan kom.: +48 695 660 278 andrzej.burtan@ grupapolmlek.com  Przedstawiciel Handlowy Łukasz Steinke kom.: +48 795 555 187 lukasz.steinke@ grupapolmlek.com