Handel tradycyjny

Krajowy Kierownik Sprzedaży (południe)
Regiony: 7-14
Krzysztof Wieczorek
kom.: +48 668 388 252
krzysztof.wieczorek@grupapolmlek.com

Krajowy Kierownik Sprzedaży (północ)
Regiony: 1-6
Marcin Śmiech
kom.: +48 725 012 408
marcin.smiech@grupapolmlek.com

REGION 1

Regionalny Kierownik Sprzedaży
Mateusz Deptuła
kom. +48 695 660 484
mateusz.deptula@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Michał Gęsicki
kom. +48 604 549 197
michal.gesicki@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Dariusz Rycerski
kom.: +48 600 304 869
dariusz.rycerski@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Arleta Cichocka
kom.: +48 600 304 976
arleta.cichocka@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Damian Słomiński
kom.: +48 600 304 976
damian.slominski@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Piotr Miłkowski
kom.:+48 600 304 966
piotr.milkowski@grupapolmlek.com

REGION 2

Regionalny Kierownik Sprzedaży
Artur Wasilewski
kom.: +48 728 314 857
artur.wasilewski@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Cichowski Michał
kom.: +48 694 475 037
michal.cichowski@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Katarzyna Popławska
kom.: +48 600 304 921
katarzyna.poplawska@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Damian Gałązka
kom.: +48 694 475 031
damian.galazka@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Hubert Heronimek
kom.: +48 604 549 197
hubert.heronimek@grupapolmlek.com

REGION 3

Regionalny Kierownik Sprzedaży
Monika Piechowska
kom.: +48 725 012 834
monika.piechowska@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Marlena Orzechowska
kom.: +48 608 333 018
marlena.orzechowska@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy 
Małgorzata Brose
kom.: +48 604 549 194
malgorzata.brose@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Karolina Tuchlin
kom.: +48 725 012 148
karolina.tuchlin@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy 
Grażyna Hryciak
kom.: +48 604 549 191 
grazyna.hryciak@grupapolmlek.com

REGION 4

Regionalny Kierownik Sprzedaży
Rafał Łaszcz
kom.: +48 600 304 877
rafal.laszcz@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Marta Załęska
kom.: +48 694 475 050
marta.zaleska@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Piotr Kuchta
kom.: +48 600 304 858
piotr.kuchta@grupapolmlek.com

REGION 5

Regionalny Kierownik Sprzedaży
Tadeusz Piekarski
kom.: +48 664 425 029
tadeusz.piekarski@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Andrzej Burtan
kom.: +48 695 660 278
andrzej.burtan@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Żaneta Sujewicz
kom.: +48 608 447 988
zaneta.sujewicz@grupapolmlek.com

REGION 6

Regionalny Kierownik Sprzedaży
Miłosz Judkowiak
kom.: +48 668 872 601
milosz.judkowiak@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Monika Ferenc
kom.: +48 606 696 046
monika.ferenc@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Łukasz Steinke
kom.: +48 795 555 187
lukasz.steinke@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Przemysław Walczak
kom.: +48 695 660 352
przemyslaw.walczak@grupapolmlek.com

REGION 7

Regionalny Kierownik  Sprzedaży
Mikołaj Misiak
kom.: +48 728 413 467
mikolaj.misiak@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Sebastian Górczyński
kom.: +48 694 475 037
sebastian.gorczynski@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Kamil Lewandowski
kom.: +48 608 333 033
kamil.lewanowski@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Karolina Wolska
kom.: +48 605 970 363
karolina.wolska@grupapolmlek.com

REGION 8

Regionalny Kierownik  Sprzedaży
Mateusz Grześkowiak
kom.: +48 600 304 862
mateusz.grzeskowiak@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Bogusław Gładki
kom.: +48 606 696 039
boguslaw.gladki@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Grzegorz Graczyk
kom.: +48 694 475 008
grzegorz.graczyk@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Anna Wosińska
kom.: +48 604 500 015
anna.wosinska@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Łukasz Sikorski
kom.: +48 728 314 850
lukasz.sikorski@grupapolmlek.com

REGION 9

Regionalny Kierownik Sprzedaży
Julia Rams
kom.: +48 695 660 395
julia.rams@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Marek Baranowski
kom.: +48 668 388 289
marek.baranowski@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Katarzyna Komel
kom.: +48 605 970 363 
katarzyna.komel@grupapolmlek.com

REGION 10

Regionalny Kierownik Sprzedaży
Karolina Kotas
kom.: +48 608 333 011
karolina.kotas@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Małgorzata Machniak
kom.: +48 600 304 984
malgorzata.machniak@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Arkadiusz Sukiennik
kom.: +48 608 333 036
arkadiusz.sukiennik@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Marcin Szymański
kom.: +48 695 771 978
marcin.szymanski@grupapolmlek.com

REGION 11

Regionalny Kierownik Sprzedaży
Adam Czernecki
kom.: +48 600 304 997
adam.czernecki@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Michał Balicki
kom.: +48 694 475 039
michal.balicki@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Maksymilian Pyrek
kom.: +48 600 304 975
maksymilian.pyrek@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Aleksandra Rysiewicz
kom.: +48 600 304 986
aleksandra.rysiewicz@grupapolmlek.com

REGION 12

Regionalny Kierownik Sprzedaży
Jarosław Stopka
kom.: +48 723 142 522
jaroslaw.stopka@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Jacek Hołownia
kom.: +48 600 304 841
jacek.holownia@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Maciej Sikora
kom.: +48 668 388 221
maciej.sikora@grupapolmlek.com

REGION 14

Regionalny Kierownik Sprzedaży 
Sławomir Kot
kom.: +48 600 304 837
slawomir.kot@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Katarzyna Kalisz
kom.: +48 609 598 936
katarzyna.kalisz@grupapolmlek.com

Przedstawiciel Handlowy
Aleksandra Mazur
kom.: +48 668 388 286
aleksandra.mazur@grupapolmlek.com