O nas

Nasze marki i produkty

ASORTYMENT NABIAŁOWY

Grupa POLMLEK oferuje szeroki wachlarz produktów nabiałowych:sery typu holenderskiego i szwajcarskiego, mozzarella, sery topione, twarożki itwarogi, śmietany, jogurty, masła, mleko UHT, mleko w proszku i inne.

ASORTYMENT SOKOWY

W branży napojowej Grupa Polmlek posiada szeroki asortymentsoków 100%, soków NFC, napojów niegazowanych i nektarów. Wiodącymi markami są Fortuna, PYSIO i Garden. Firma podążając za zmianami stylu życia i odżywaniakonsumentów, co roku wprowadza nowe produkty zawierające specjalne dodatkisłużące zdrowiu, bądź nowe, wygodne opakowania, którym nie jest obojętna dbałość o środowisko – np. opakowania Tetrapak z serii Plant-based w których 83%opakowania pochodzi ze źródeł odnawialnych, a tradycyjny plastik zastąpionoplastikiem z trzciny cukrowej. 100% tego opakowania nadaje się do recyclingu.

ASORTYMENT WEGAŃSKI

Grupa Polmlek jest pierwszym polskim producentem napojów alternatywnych. Marka Nutri Vege powstała jako odpowiedź na potrzeby rynku wzakresie roślinnych alternatyw dla produktów mlecznych. Pod marką Nutri Vege znajduje się seria napojów wegańskich: owsiany, sojowy, ryżowy, jak również wegańskie desery owocowe, owocowo-warzywne oraz owsianki. Wszystkie produkty Nutri Vege są oznaczone certyfikatem V-label, który jest znakiem jakości dla wegańskich i wegetariańskich produktów.