Turniej tenisa stołowego o puchar starosty i burmistrza powiatu makowskiego

W sobotę 22 kwietnia Maków Mazowiecki gościł wielu znakomitych zawodników z licznych miast i okolicznych miejscowości. W powiatowej hali sportowo-widowiskowej przy LO im. Marii Curie Skłodowskiej zgromadzili się zawodnicy, aby rywalizować o puchar Starosty i Burmistrza w tenisie stołowym.

Nie lada zaskoczeniem dla uczestników jak i kibiców była obecność 13-letniego zawodnika Dekorglassu Działdowo - Mateusza Rutkowskiego, który pomimo tego, że nie znalazł się na podium pokazał dużo dobrej gry i rywalizował z zawodnikami dużo starszymi od siebie jak równy z równym.

Turniej został rozegrany w 3 kategoriach, w których to po wielu zmaganiach i długich godzinach gry najwyższe miejsca zajęli zawodnicy:

VIP:
1.Kotarski Andrzej - Krasnosielc
2.Łukaszewski Konrad - Maków Maz.
3.Chrzanowski Wojciech -Rzechowo

Amator:
1.Kasprzak Artur - Warszawa
2.Ruszczyński Krzysztof - Maków Maz.
3.Kaszuba Grzegorz - Maków Maz.

Open:
1.Selerski Damian - Budki Piaseckie
2.Golian Tomasz - Olsztyn
3.Selerski Mateusz - Budki Piaseckie

Zawodnicy otrzymali puchary, dyplomy oraz cenne nagrody ufundowane przez sponsorów: Starostwo Powiatowe i Urząd Miasta Maków Maz., F.H. JOL-MET Jolanta Grabowska, "BRUK ART TECHNIC" Michał Nowacki, "FRIGO" W.J.D.I Tyburscy i Usługi Transportowe i Motorowodne Paweł Żbikowski.

Uczestnicy mieli również okazję posmakować wielu przepysznych wyrobów ufundowanych przez firmy: Mazowiecka Spółka Mleczarska S.A. należącej do grupy "POLMLEK", "GOZANA", Piekarnia "EMILIA" oraz "SEKRET SMAKU". Serdeczne podziękowania należą się również firmie reklamowej "STELAŻ".