OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ SPOŻYWCZYCH – Lidzbark Warmiński

POLMLEK  Sp. z o.o. Zakład Mleczarski w Lidzbarku Warmińskim
producent wyrobów mleczarskich
należący do GRUPY POLMLEK – Mlecznego Lidera Innowacji – www.polmlek.com
w chwili obecnej poszukuje kandydata na stanowisko:

Operator maszyn i urządzeń spożywczych – dział produkcji sera Mozzarella

Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński woj. Warmińsko-Mazurskie

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Obsługa maszyn i urządzeń podczas procesu produkcyjnego
  • Analiza procesu produkcyjnego i korygowanie ustawień urządzeń,
  • Kontrola poprawności procesu produkcyjnego i prowadzenie zapisów

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość pracy w firmie, która jest liderem rynku innowacyjnych produktów mleczarskich
  • Wsparcie doświadczonych specjalistów
  • Naukę w atmosferze otwartego feedback’u
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w organizacji o unikalnej - otwartej i przyjaznej kulturze organizacyjnej
  • Otwartość pracodawcy na pomysły i nowe rozwiązania
  • Nagrody pieniężne za wdrożone pomysły
  • Świadczenia z funduszu socjalnego (m.in. pożyczki, bilety na mecze i spektakle, wycieczki, pikniki)
  • Możliwość dojazdu busem na trasach:

Olsztyn-Lidzbark Warmiński

Bartoszyce-Górowo Iławeckie-Lidzbark Warmiński

Doskonale sprawdzisz się w tej roli, jeśli:

  • Masz zamiłowanie do pogłębiania wiedzy
  • Lubisz i umiesz pracować w zespole
  • Jesteś kreatywny i otwarty na nowe wyzwania
  • Jesteś osobą skrupulatną, dbasz o szczegóły i posiadasz umiejętność myślenia analitycznego

Jesteś ciekawy jak działają maszyny i urządzenia

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swojej aplikacji na adres:
POLMLEK Sp. z o.o. Zakład Mleczarski
ul. Topolowa 1
11-100 Lidzbark Warmiński
KADRY

lub poprzez przycisk „APLIKUJ”.

CV powinno zawierać klauzulę o ochronie danych osobowych„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polmlek Sp. z o.o., ul. Modlińska 310/312, 03-152 Warszawa w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Dodatkowa zgoda na inne rekrutacje w przyszłości:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polmlek Sp. z o.o., ul. Modlińska 310/312, 03-152 Warszawa,  w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

Poniżej znajdziesz informacje z którymi powinien zapoznać się każdy Kandydat aplikujący na powyższe stanowisko:

Uprzejmie informujemy,  że skontaktujemy się z wybranymi osobami.