Ania Starmach w kampanii wizerunkowej Fortuny

Fortuna w najnowszej kampanii wizerunkowej inspiruje i motywuje do dbania o siebie. Kluczową postacią całej akcji jest Ania Starmach, która na potrzeby kampanii tworzy dedykowane Fortunie przepisy kulinarne.

"DBAJ O SIEBIE! TO PROSTE!" to motyw przewodni kampanii wizerunkowej Fortuny. Marka podpowie, jak można zadbać o siebie i jak pomagają w tym soki. Zaproszenie do akcji Ani Starmach, autorki licznych książek kulinarnych i prowadzącej programów telewizyjnych ma zachęcić zarówno kobiety, jak i mężczyzn do zdrowego odżywiania się. 
Raz w tygodniu, w przeciągu 2 miesięcy, na profilu Facebook Fortuny i blogu Ani Starmach, pojawiać się będzie przepis kulinarny inspirowany wybranym sokiem Fortuny.

"DBAJ O SIEBIE! TO PROSTE!" to nie tylko hasło. To przede wszystkim promowanie zdrowego trybu życia. Zwrócenie uwagi na to, że w codziennym pośpiechu i natłoku obowiązków powinniśmy zrobić coś dla siebie i swojego organizmu. Szklanka soku Fortuny może zastąpić jedną z pięciu zalecanych dziennych porcji owoców i warzyw. Czy jest zatem prostszy sposób na wsparcie utrzymania zrównoważonej diety? Dbajmy o siebie! To proste!

https://www.youtube.com/watch?v=JH1AUZ523-Q